شرکت نوین رایانه سگال نماینده ویکومن Vicco man در ایران

معرفی اجمالی

این شرکت در سال 1375 شروع به فعالیت نمود و در ابتدا در زمینه واردات لوازم جانبی کامپوتر شاخه حافظه فعالیت خود را آغاز کرد.

از برندهایی که شرکت نوین رایانه سگال وارد ایران کرده است میتوانیم به موارد مختلف اشاره کرد:

بطور خلاصه باید به برند پاتریوت Patriot ، ترنسند Transcend، سیلیکون پاور Silicon Power، سندیسک Sandisk و ای دیتا AData اشاره نمود، شرکت سگال را باید به عنوان یکی از قدیمی ترین واردکننده های حافظه در ایران معرفی نماییم.

درباره وایکینگ من و ویکومن

این شرکت که همیشه در زمینه عرضه حافظه جانبی پیشرو بوده در سال ۱۳۹۲ و بعد از ارزیابی بازار جهانی و شرایط موجود در ایران برای اولین بار اقدام به ثبت جهانی برند وایکینگ من Viking man, ویکو من Vicco man  در کشور آمریکا و خاورمیانه و شرق آسیا نمود و تولید محصولات خود را درکارخانه های معتبر کشور تایوان و چین شروع نمود .

دفاتر گارانتی ویکومن viccoman

دفتر مرکزی گارانتی ویکومن واقع در تهران خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان انقلاب بازار کامپیوتر رضا طبقه سوم واحد 303 می باشد ساعت کاری این دفتر گارانتی 9 صبح الی 14 بعد از ظهر است 

شرایط گارانتیST نوین رایانه سگال محصولات ویکومن 

1- نداشتن اشکال ظاهری برای فلش مموری، هارد و کارت حافظه موبایل و دوربین

2- اطلاعات روی حافظه دارای گارانتی نمی باشد و فقط کالای گارانتی شده تعویض میگردد.

شرایط قیمت محصولات ویکو من و وایکینگ من

باتوجه به کیفیت محصولات، تنوع و حذف واسطه های تجاری قیمت تمام شده وایکینگ من و ویکومن به نسبت خیلی از رقبای دیگر کمتر می باشد. همچنین با توجه به این که گارانتی شرکت سگال ST دارای بیش از 25 سال سابقه پشتیبان محصولات وایکینگ من و ویکو من می باشد خیلی راحت جای خود را در بازار و علاقمندان به محصولات جانبی کامپیوتری باز کرد.

محصولات ویکومن

درحال حاضر محصولات برند ویکومن شامل انواع هارد، هارد ssd ، فلش مموری، کارت حافظه رم میکرو موبایل و حافظه دوربین موجود می باشد.

شما عزیزان میتوانید با خیال راحت محصولات ویکومن را در سایت لیمو شیرین سفارش دهید برای دیدن این محصولات کلیک کنید