فروشگاه لــــــیمو شیـــــــرین

فروشگاه آرتمیس یک فروشگاه تخصصی در زمینه فروش لوازم جانبی کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل و ‌همچنین فروش انواع حافظه است که فعالیت خود را در بهمن ماه سـال ۱۳۸۵ در مرکز کامپیوتر ایران بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز توزیع و فروش محصولات کامپیوتری در کشور آغاز کرده است. این فروشگاه پس از آن با هدف دسترسی آسان‌تر و سریع‌تر مشتریان و همکاران گرامی اقدام به تاسیس وب سایت رسمی مجموعه بنام فروشگاه اینترنتی لیموشیرین نموده است.

تنوع کالایی، قیمت مناسب و ارسـال سـریع در کنـار ارائـه اطلاعات دقیـق در مورد کالاهای ارائه شـده در این فروشگـاه جزء اصلی‌تـرین برنامه‌هـای سایت لیموشیرین از ابتـدا تاکنون بوده است. لیموشیرین با اتکا به تجربه چندین ساله حضور خود در بازار فناوری اطلاعات یکی از اصلی‌ترین نمایندگان توزیع کننده محصـولات برندهـای مطرحی ماننـد: ای دیتا، ترنسند، وسترن دیجیتال، توشیبا، سیگیت، سونی، سن‌دیسک، فیلیپس، دی‌لینک، تی‌پی لینک، هترون، ویکومن، وریتی و… می‌باشد.

این مجموعه امکان عرضه کالاهای اورجینال با قیمتی مناسب و گارانتی معتبر بدون هیچ واسطه را برای مصرف کنندگان و همکاران گرامی امکان پذیر نموده است.

درصورت تمایل مشتریان و همکاران گرامی می‌توانند با مراجعه حضوری و یا بصورت تلفنی اقدام به استعلام و خرید کالای خود نمایند.

این را به یاد داشته باشید که هدف لیمو شیرین فقط فروش نیست بلکه هدف تداوم همکاری پس از فروش و ماندگاری خاطره ای خوب از کیفیت همکاری با ما می باشد.

لیمو شیرین ، لذت خریدی شیرین

Artemis photo